| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 167.628 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 93 – € 102 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | L-439-FV |
| Datum eerste toelating | 2021-03-23 |
| Datum deel 1a | 2022-02-17 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 1.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.395 cc |
| Laadvermogen | 522 kg |
| Gewicht | 1.558 kg |
| Wielbasis | 267 cm |
| Lengte | 464 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 1.450 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.080 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Topsnelheid | 220 km/u |
ST 1.0 TSI FR Ultimate Edition Clima Navigatie Stoelverwarming Rijklaarprijs Inruil Mogelijk!
1.0 TSI Sport
1.5 eTSI Style Launch Edition | Trekhaak |
ST 1.4 EcoTSI Xcellence Automaat | Adaptive Cruise Control | Parkeersensoren | Stoelverwarming | Trekhaak
Sportstourer Seat Leon 1.5 eTSI FR 150PK Virtual Sfeer Trekhaak Carplay
Sportstourer 1.4 TSI 204pk DSG e-hybrid PHEV FR
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!