| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 63.918 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | Z-259-ND |
| Datum eerste toelating | 2021-03-18 |
| Datum deel 1a | 2024-05-31 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart/grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 5.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 119 kW / 162 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.498 cc |
| Laadvermogen | 690 kg |
| Gewicht | 1.310 kg |
| Wielbasis | 267 cm |
| Lengte | 464 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 128 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 218 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.8 seconden |
| Tankinhoud | 45 liter |
| Model van | 2020-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
ST 1.0 TSI FR Ultimate Edition Clima Navigatie Stoelverwarming Rijklaarprijs Inruil Mogelijk!
Sportstourer 1.4 TSI eHybrid PHEV FR
1.4 TSI eHybrid PHEV FR
Sportstourer 1.4 TSI 204pk DSG e-hybrid PHEV FR
ST 2.0 TSI CUPRA 300 Pano|Beats|Sfeer|Keyles|CarPlay
Sportstourer 1.4 TSI 204pk DSG e-hybrid PHEV FR
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!