| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
164.790
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 48 – € 53 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | ZK-596-X |
| Datum eerste toelating | 2019-06-20 |
| Datum deel 1a | 2019-06-20 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Style bekleding |
| Bekleding interieur | Alcantara |
| Verbruik gemiddeld | 5 |
| Verbruik stad | 5.9 |
| Verbruik snelweg | 4.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 70 kW / 95 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 999 cc |
| Laadvermogen | 535 kg |
| Gewicht | 1.080 kg |
| Wielbasis | 257 cm |
| Lengte | 414 cm |
| Breedte | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.615 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 590 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 175 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 115 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 182 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.5 seconden |
| Tankinhoud | 40 liter |
| Model van | 2017-00-00 |
| Model tot | 2021-00-00 |
1.0 TSI Style Business Intense Climate Control Navigatie Camera
T 96pk NWE Model Two-Tone Navi PDC Apple Carplay Android Cruise Control ECC Style
1.0 TSI Style Limited Edition
1.0 TSI Style Business Connect
1.0 TSI Style DSG APPLE CARPLAY PDC LED SPORTVELGEN
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!