| Bouwjaar | 2012 |
|---|---|
| Tellerstand |
174.793
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 55 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 1-VZJ-92 |
| Datum eerste toelating | 2012-10-11 |
| Datum deel 1a | 2012-10-11 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Velours |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 84 kW / 114 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.995 cc |
| Laadvermogen | 1.187 kg |
| Gewicht | 1.843 kg |
| Wielbasis | 350 cm |
| Lengte | 518 cm |
| Breedte | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.030 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| CO2-uitstoot | 180 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 160 km/u |
1.6 dCi T27 L1H1 Navi|Airco|Trekhaak|Cruise
2.0 dCi 145pk L2 H1 Automaat
bestel L2 2.0 dCi 145PK Automaat
2.0 dCi 120pk T29 L2H1 Work Edition / rijklaar € 18.950 ex btw / lease vanaf € 366
1.6 dCi L2H1
2.0 dCi T29 L1H1 PB Edition
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!