| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
48.303
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 54 |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VXK-89-V |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2023-08-04 |
| Datum deel 1a | 2023-08-04 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 81 kW / 110 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 1.271 kg |
| Gewicht | 1.799 kg |
| Wielbasis | 350 cm |
| Lengte | 548 cm |
| Breedte | 196 cm |
| Hoogte | 202 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.070 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 300 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 191 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 165 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 16.8 seconden |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2022-01-00 |
| Model tot | 2023-11-00 |
120pk Koelwagen 230v Stekker L1H1 LED Trekhaak Airco Cruise Euro6 L1 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Airco Trekhaak Cruise control
120pk Koelwagen L2H1 Carrier Xarios 300 LED Parkeersensoren Euro6 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Kühlkasten
1.5 dCi Koel-vriestransport
2.3 KOELWAGEN BAKWAGEN LOWLINER
T35 2.3 dCi VRIESWAGEN KOELWAGEN DAG NACHT
100% Elektrische Koelwagen Dag en Nacht -20 Graden
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!