| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 19.528 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Koel-vriestransport |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2021-02-03 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 88 kW / 120 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 1.191 kg |
| Gewicht | 1.859 kg |
| Wielbasis | 349 cm |
| Lengte | 540 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.050 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
120pk Koelwagen 230v Stekker L1H1 LED Trekhaak Airco Cruise Euro6 L1 Koel Koeler Kühl Kühler Kühlwagen Airco Trekhaak Cruise control
2.0 dCi 110pk L2H1 Work Edition Koelwagen 08-2023
1.5 dCi Koel-vriestransport
2.3 KOELWAGEN BAKWAGEN LOWLINER
T35 2.3 dCi VRIESWAGEN KOELWAGEN DAG NACHT
100% Elektrische Koelwagen Dag en Nacht -20 Graden
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!