| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 187.576 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-76-PJH |
| Datum eerste toelating | 2017-05-15 |
| Kleur | Overig |
| Laksoort | Metallic |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 70 kW / 95 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Laadvermogen | 1.065 kg |
| Gewicht | 1.875 kg |
| Wielbasis | 350 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.940 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
1.6 dCi L1H1 Comfort Imperiaal kastinrichting
130pk L2H1 Navi LED Airco Cruise Camera Parkeersensoren Euro6 L2 Airco Cruise control
1.6 DCI 140 PK DUBBEL CABINE L2H1
1.6 dCi Euro 6 T29 L2 Luxe-
1.6 dCi T29 125PK L2H1 Work Edition
2.0 DCI
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!