| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 92.031 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | MPV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | ZH-187-D |
| Datum eerste toelating | 2017-04-13 |
| Datum deel 1a | 2019-06-25 |
| Kleur | GREY KNG + BLACK GNE (BIXNK) |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.8 |
| Verbruik stad | 7.2 |
| Verbruik snelweg | 5 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.198 cc |
| Laadvermogen | 616 kg |
| Gewicht | 1.405 kg |
| Wielbasis | 273 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.021 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.850 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 205 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 129 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.4 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2016-00-00 |
| Model tot | 2022-00-00 |
1.2 TCe 132PK Bose Navi Climate Control Stoelverwarming
1.2 TCe Bose Navi Camera Hoge zit Voll.Onderhouden Topstaat
1.2 TCe Intens | 20" Wielen | Panoramadak | Trekhaak afn. | Camera | Airco | Keyless |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!