| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
69.364
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VTX-04-G |
| Datum eerste toelating | 2023-03-15 |
| Datum deel 1a | 2023-03-15 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 9.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.299 cc |
| Laadvermogen | 1.453 kg |
| Gewicht | 2.047 kg |
| Wielbasis | 433 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
2.3 dCi 135 PK L1H1 WORK EDITION
T35 | L2H2 | 2.3dCi 130Pk | Stoel-Bank | Achteruitrijcamera | 3.500Kg trekgewicht | Trekhaak
2.3 dCi 135PK L1H2 Comfort|1e EIG|airco|cruise|navi|parkeersensoren achter|bluetooth|LED|trekhaak|EURO6
T35 2.3 dCi 150 L3H2 Energy Work Edition
T35 2.3 dCi 150 PK AUTOMAAT L2H2 + CARPLAY
T35
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!