| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
107.595
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 17-10-2024 |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 67 |
| Carrosserie | Chassis cabine |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VFJ-14-K |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Datum eerste toelating | 2020-03-19 |
| Datum deel 1a | 2020-03-19 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.6 |
| Verbruik stad | 5.8 |
| Verbruik snelweg | 7.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.298 cc |
| Laadvermogen | 1.257 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 2.243 kg |
| Wielbasis | 433 cm |
| Lengte | 650 cm |
| Breedte | 210 cm |
| Hoogte | 235 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 385 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 323 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2019-06 |
| Model tot | 2021-12 |
bestel T35 2.3 dCi L3H2 Energy
T35 2.3 dCi 180 L2H2 Energy
T35 2.3 dCi Lowliner
T35 2.3 dCi 145 L3 Energy EURO VI
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!