| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 50 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-14-LHX |
| Datum eerste toelating | 2024-12-30 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 7.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 1.472 kg |
| Gewicht | 2.028 kg |
| Wielbasis | 359 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 14.1 seconden |
2.3 dCi 135 PK L1H1 WORK EDITION
T35 | L2H2 | 2.3dCi 130Pk | Stoel-Bank | Achteruitrijcamera | 3.500Kg trekgewicht | Trekhaak
2.3 dCi 135PK L1H2 Comfort|1e EIG|airco|cruise|navi|parkeersensoren achter|bluetooth|LED|trekhaak|EURO6
T28 2.3 dCi 135 L1H1
135PK L2H2 LED Airco Cruise Parkeersensoren APK 01-2027 Euro6 L2 Airco Cruise control
T35 2.3 dCi 150 L2H2 Energy Comfort
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!