| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand |
18.320
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 59 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-05-HBJ |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2024-08-29 |
| Datum deel 1a | 2024-08-29 |
| Kleur | Blanc minéral |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.6 |
| Rookvrij | ja |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Laadvermogen | 1.472 kg |
| Gewicht | 2.028 kg |
| Wielbasis | 359 cm |
| Lengte | 569 cm |
| Breedte | 208 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 350 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 202 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 162 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 16.5 seconden |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2024-00-00 |
2.3 dCi 135 PK L1H1 WORK EDITION
T35 | L2H2 | 2.3dCi 130Pk | Stoel-Bank | Achteruitrijcamera | 3.500Kg trekgewicht | Trekhaak
2.3 dCi 135PK L1H2 Comfort|1e EIG|airco|cruise|navi|parkeersensoren achter|bluetooth|LED|trekhaak|EURO6
2.3
170PK AUTOMAAT LOWLINER VERKOOPWAGEN SNACKWAGEN
T35 2.3 dCi 150 PK AUTOMAAT L2H2 + CARPLAY
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!