| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 108.033 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2021-04-07 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 7 |
| Verbruik stad | 7.6 |
| Verbruik snelweg | 6.7 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 107 kW / 145 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.300 cc |
| Laadvermogen | 1.526 kg |
| Gewicht | 1.974 kg |
| Wielbasis | 318 cm |
| Lengte | 504 cm |
| Breedte | 207 cm |
| Hoogte | 250 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | E |
| CO2-uitstoot | 183 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 152 km/u |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2020-00-00 |
2.3
2.3dCi 131pk L2/H2 Werkplaats Inrichting Euro 6!
2.3 dCi L2H2*A/C*CRUISE*NAVI*HAAK*CAM*IMPERIAAL*
2.3 dCi 135 PK L1H1 WORK EDITION
T35 | L2H2 | 2.3dCi 130Pk | Stoel-Bank | Achteruitrijcamera | 3.500Kg trekgewicht | Trekhaak
2.3 dCi 135PK L1H2 Comfort|1e EIG|airco|cruise|navi|parkeersensoren achter|bluetooth|LED|trekhaak|EURO6
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!