| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 100 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H3 |
| Datum eerste toelating | 2024-10-01 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 10 |
| Verbruik stad | 11 |
| Verbruik snelweg | 9 |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 107 kW / 145 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.298 cc |
| Laadvermogen | 889 kg |
| Gewicht | 2.611 kg |
| Wielbasis | 433 cm |
| Lengte | 690 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Hoogte | 330 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 192 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 100 liter |
| Model van | 2019-09-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
130PK Bakwagen Achterdeuren Citybox Airco APK 12-2026 Euro6 Meubelbak Koffer Airco
T35 2.3 dCi
170PK AUTOMAAT PAARDENWAGEN LOWLINER VERKOOPWAGEN
2.3 dCi 150 PK HANDGESCHAKELD LOWLINER
FWD 145 pk Low-Liner (20.5m3) 1190 kg Laadvermogen
170PK Bakwagen | 2,35 Hoog
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!