| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand |
95.027
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 04-08-2022 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | V-173-HH |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2017-07-06 |
| Datum deel 1a | 2017-07-06 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.5 |
| Verbruik stad | 8 |
| Verbruik snelweg | 7.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.298 cc |
| Laadvermogen | 720 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 2.780 kg |
| Wielbasis | 433 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 380 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 193 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2016-03 |
| Model tot | 2019-07 |
2.3 dCi 135 PK L1H1 WORK EDITION
2.3DCI 165PK Bakwagen Laadklep Zijdeur Luchtvering
T35 2.3 dCi 165pk L3 Energy EURO VI / pickup / open laadbak / plateau L 375 x B 210
VZG-18-J - E-TECH Z.E. 52 KWH - L3H2 GESLOTEN
T35 2.3 dCi 145pk L3 Energy EURO 6 / bakwagen met Dhollandia laadklep 1000 kg!
2.3DCI 3 Zijdige Kipper Airco Navi Cruisecontrol Trekhaak EURO 6
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!