| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 50.697 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| APK geldig tot | 24-02-2024 |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VTR-46-D |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 7.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.298 cc |
| Laadvermogen | 1.154 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 2.226 kg |
| Wielbasis | 368 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.380 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2019-06 |
| Model tot | 2020-12 |
2.3 dCi 135 PK L1H1 WORK EDITION
2.3DCI 165PK Bakwagen Laadklep Zijdeur Luchtvering
T35 2.3 dCi 165pk L3 Energy EURO VI / pickup / open laadbak / plateau L 375 x B 210
VZG-18-J - E-TECH Z.E. 52 KWH - L3H2 GESLOTEN
T35 2.3 dCi 145pk L3 Energy EURO 6 / bakwagen met Dhollandia laadklep 1000 kg!
2.3DCI 3 Zijdige Kipper Airco Navi Cruisecontrol Trekhaak EURO 6
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!