| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 143.546 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 67 |
| Carrosserie | Open laadbak |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Kenteken | KL-EYN-1 |
| Datum eerste toelating | 2018-12-01 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Aantal sleutels | 1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 107 kW / 145 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.300 kg |
| Gewicht | 2.200 kg |
| Wielbasis | 433 cm |
| Lengte | 660 cm |
| Breedte | 223 cm |
| Hoogte | 260 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Emissieklasse | Euro 6 |
145PK Dubbel Cabine Open Laadbak Dubbellucht 3,5t Trekhaak Airco Pritsche Pickup Open Box Airco Trekhaak
130PK Open Laadbak Trekhaak Navi Airco Cruise Euro6 Pritsche Pickup Open Box Airco Trekhaak Cruise control
2.3
T35 2.3 dCi L3 DC
2.3
2.3
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!