| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 49.544 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 87-1835 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2023-06-05 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 9.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 132 kW / 179 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.298 cc |
| Laadvermogen | 1.444 kg |
| Gewicht | 2.056 kg |
| Wielbasis | 368 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 360 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2020-10-00 |
| Model tot | 2024-09-00 |
2.3DCI L3H2 Airco Navi Cruisecontrol EURO 6
2.3 dCi 150pk L2H2 Red Edition Dubbele Schuifdeur/ Cruise / Led / Clima / Camera / Navi / DAB / Bluetooth / Bluetooth
bestel T35 2.3 dCi L3H2 Energy Dubbel Cabine Garantie
VZG-18-J - E-TECH Z.E. 52 KWH - L3H2 GESLOTEN
T35 2.3 dCi 135 L2H2 R-Link Direct leverbaar
2.3DCI L3H2 135PK Airco Navi Cruisecontrol Trekhaak 270 Graden Deuren Nieuw 4X Op Voorraad
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!