| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 77.900 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 80 |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | V-51-PGN |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Datum eerste toelating | 2024-02-16 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 121 kW / 165 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.299 cc |
| Laadvermogen | 866 kg |
| Gewicht | 2.634 kg |
| Wielbasis | 433 cm |
| Lengte | 686 cm |
| Breedte | 220 cm |
| Hoogte | 304 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
2.3dCi 150pk Bakwagen Automaat Euro 6!
2.3DCI 165PK Bakwagen Laadklep Zijdeur Luchtvering
T35 2.3 dCi 145pk L3 Energy EURO 6 / bakwagen met Dhollandia laadklep 1000 kg!
2.3dCi | Bakwagen met Laadklep | LED | Carplay | Camera | Cruise
FWD 145 pk Low-Liner (20.5m3) 1190 kg Laadvermogen
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!