-
- Aanbod
- Renault
- Kangoo Z.E.
- Renault Kangoo Z.E.
| Bouwjaar | 2013 |
|---|---|
| Tellerstand |
71.194
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 19 % |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 46 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VF-762-G |
| Datum eerste toelating | 2013-08-19 |
| Datum deel 1a | 2013-08-19 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Laadvermogen | 665 kg |
|---|---|
| Gewicht | 1.510 kg |
| Wielbasis | 308 cm |
| Lengte | 469 cm |
| Breedte | 183 cm |
| Hoogte | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.175 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 322 kg |
| Koppel | 226 Nm |
| Topsnelheid | 130 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 22.4 seconden |
| Model van | 2013-03-00 |
| Model tot | 2016-05-00 |
Maxi*KOOPACCU*NAVI*TEL*A/C*CRUISE*PDC*
Express Z.E.(eigen Accu)*NAP*Airco*PDC*Electr-Ramen*
Maxi*A/C*EX.ACCU*HUURACCU*BLUETOOTH*SCHUIFDEU
Koopaccu 33kwh | Airco | PDC
Maxi Airco Cruise Navi
33 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!