| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 58.157 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 43 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 4 |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2023-03-02 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | GREY HIGHLAND (TEKQA) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.1 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 70 kW / 95 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.500 cc |
| Laadvermogen | 626 kg |
| Gewicht | 1.376 kg |
| Wielbasis | 281 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.002 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 240 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 133 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 162 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 13 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2021-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
1.5 dCi 95 Comfort*CRUISE*A/C*HAAK*TEL*
1.5 dCi 95*NIEUW MODEL*CAMERA*A/C*CRUISE*NAVI*TEL*
1.5dCi 96pk Airco Trekhaak Euro 6!
1.3 TCe 100 Comfort + | 1E EIGENAAR! | NL AUTO! | DEALER ONDERHOUDEN
1.5 dCi 75pk Comfort
1.5 95PK Comfort
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!