| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
54.597
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 43 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VNV-19-T |
| Datum eerste toelating | 2022-01-28 |
| Datum deel 1a | 2022-01-28 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 70 kW / 95 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.461 cc |
| Laadvermogen | 636 kg |
| Gewicht | 1.383 kg |
| Wielbasis | 270 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.019 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Topsnelheid | 163 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 12.3 seconden |
Express 1.5 dCi 110 Express Black Edition |NIEUWE APK|
1.5 dCi 90 Energy Luxe*A/C*CRUISE*HAAK*CAM*
1.5 Blue dCi
1.5 dCi E6 Maxi Comfort
Express 1.5 dCi 75 Express Comfort / vaste prijs rijklaar € 8.950 marge ( btw vrij )
1.5 Blue dCi
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!