| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
51.578
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 38 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VRF-78-B |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2022-06-27 |
| Datum deel 1a | 2022-06-27 |
| Kleur | Noir nacre |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.5 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 75 kW / 102 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.333 cc |
| Laadvermogen | 677 kg |
| Gewicht | 1.194 kg |
| Wielbasis | 281 cm |
| Lengte | 439 cm |
| Breedte | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.871 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 645 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 200 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 148 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 167 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.9 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2021-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
1.5 dCi 95 Comfort*A/C*HAAK*
1.5 dCi 95*NIEUW MODEL*CAMERA*A/C*CRUISE*NAVI*TEL*
1.5dCi 96pk Airco Trekhaak Euro 6!
Kangoo 1.5 dCi 75pk Trekhaak Airco Bluetooth Cruise
1.5 dCi EURO 6
Kangoo 1.5 Blue dCi 75 Comfort L1 Cruise Carplay Airco
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!