| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 38.300 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JTZ-58-D |
| Datum eerste toelating | 2024-03-13 |
| Datum deel 1a | 2026-01-14 |
| Kleur | WHITE QNC+BLACK GNE (BIXUI) |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 105 kW / 143 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Laadvermogen | 560 kg |
| Gewicht | 1.336 kg |
| Wielbasis | 264 cm |
| Lengte | 423 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.896 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 110 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.6 seconden |
| Tankinhoud | 48 liter |
| Model van | 2019-00-00 |
| Model tot | 2024-00-00 |
0.9 TCe Dynamique
0.9 TCe Zen | Trekhaak | Navigatie | Origineel NL
1.2 TCe Xmod
0.9 TCe Dynamique
0.9 TCe Intens | Origineel NL | Cruise-control | Climate-control | Trekhaak | Keyless | Navigatie | Camera |
0.9 TCe Limited
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!