| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 30.686 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JVD-18-N |
| Datum eerste toelating | 2024-07-05 |
| Datum deel 1a | 2026-01-17 |
| Kleur | Rood |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Pas |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 116 kW / 158 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.333 cc |
| Laadvermogen | 595 kg |
| Gewicht | 1.408 kg |
| Wielbasis | 267 cm |
| Lengte | 451 cm |
| Breedte | 183 cm |
| Hoogte | 163 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.003 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 270 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 141 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.7 seconden |
| Tankinhoud | 55 liter |
| Model van | 2024-05-00 |
| Model tot | 2025-06-00 |
1.2 mild hybrid advanced 130 techno
1.2 mild hybrid Automaat Climate control Cruise control Navi Apple Android DAB Achteruitrijcamera
1.2 E-Tech full hybrid 200 techno HEV | Adap. Cruise | Stoel-/Stuurverwarming | 360 camera | Elek. klep
1.2 E-Tech Full Hybrid 200 Iconic Esprit Alpine Pano l Headup l
1.2 E-Tech full hybrid 200 iconic
1.3 TCe 160 X-Tronic Techno|Automaat|1800kg Trekgewicht|Navi|Panoramadak|360 camera|Electr stoelen|19inch
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!