| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
30.471
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 64 |
| Carrosserie | Pick-Up |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | VRK-11-D |
| Datum eerste toelating | 2023-01-01 |
| Datum deel 1a | 2023-01-01 |
| Kleur | Licht wit metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 12.8 |
| Verbruik stad | 18.1 |
| Verbruik snelweg | 9.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 662 kW / 900 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 6.166 cc |
| Laadvermogen | 1.365 kg |
| Gewicht | 2.135 kg |
| Wielbasis | 369 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 8 |
| Koppel | 882 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Topsnelheid | 159 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 4.5 seconden |
| Tankinhoud | 125 liter |
| Model van | 2021-12-00 |
| Model tot | 2024-12-00 |
5.7 V8 Widebody Full Options incl LPG deksel
Limited Night 5.7 V8 LPG NL-Auto
5.7 V8 4x4 Crew Cab Limited Longhorn Full Option
3.0 TT SST H.O. LIMITED Night MY2025 BPM-VRIJ
3.0 TT SST H.O. LIMITED Night MY2025
3.0 TT SST H.O. LIMITED Night MY2025 BPM-VRIJ
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!