| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 114.663 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 120 – € 131 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | J-963-VK |
| Datum eerste toelating | 2017-11-17 |
| Datum deel 1a | 2020-10-26 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.9 |
| Verbruik stad | 10 |
| Verbruik snelweg | 6.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 243 kW / 331 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.995 cc |
| Laadvermogen | 695 kg |
| Gewicht | 1.855 kg |
| Wielbasis | 295 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.550 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.200 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 180 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 259 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.3 seconden |
Sport Turismo 2.9 4 E-Hybrid M2020 PANO NAVI CAMERA CLIMATE LEDER LED SPORTVEL
Sport Turismo 2.9 4 E-Hybrid 462pk SportDesign
Sport Turismo 2.9 4 E-Hybrid Plug-In
Sport Turismo 4.0 Turbo S E-Hybrid 680pk
Sport Turismo 4.0 Turbo S E-Hybrid | 1e eigenaar | NL auto | Dealer Historie | Burmester | Matrix-LED | Dakraam | 21 inch | Sport-Chrono | Stoelventilatie
Sport Turismo 2.9 4 E-Hybrid
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!