| Bouwjaar | 2013 |
|---|---|
| Tellerstand |
110.145
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 111 – € 122 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 5-KTR-31 |
| Datum eerste toelating | 2013-07-15 |
| Datum deel 1a | 2013-07-15 |
| Kleur | Basalt Zwart Metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 9.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 220 kW / 299 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 3.605 cc |
| Laadvermogen | 605 kg |
| Gewicht | 1.795 kg |
| Wielbasis | 292 cm |
| Lengte | 497 cm |
| Hoogte | 142 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.400 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.200 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 400 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 225 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 257 km/u |
3.0 S E-Hybrid Aut-
4.8 V8 GTS 441 PK + 360 CAMERA | SCHUIFDAK
2.9 4 E-Hybrid 462pk SportDesign
2.9 4S | 441 PK | MEMORY | LEDER | LUCHTVERING | 4-WIELBESTURING | BOSE | SPORTCHRONO | 360° CAMERA | SOFTCLOSE | NAVI |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!