| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 120.000 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JXS-52-V |
| Datum eerste toelating | 2021-02-01 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 3.8 |
| Vermogen | 500 kW / 680 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 3.996 cc |
| Lengte | 494 cm |
| Breedte | 200 cm |
| Hoogte | 167 cm |
| Aantal cilinders | 8 |
| Koppel | 770 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 295 km/u |
3.0 E-Hybrid 462pk Sport Chrono
3.0 E-Hybrid M22 SPORTCHRONO 360 CAMERA LEDER LED
3.0 E-Hybrid | SOH 87% | Panodak | Sport Chrono | Luchtvering | Bose | 22 inch |
Coupé 3.0
Coupé 3.0 E-Hybrid|PANO|INCL BTW|INRUIL MOGELIJK|
Coupé 3.0 E-Hybrid 462pk SportDesign
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!