| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 3.465 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Targa |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | WP-49-22 |
| Datum eerste toelating | 2025-06-30 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Clubleder basaltzwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 10.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 398 kW / 541 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 3.591 cc |
| Wielbasis | 245 cm |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 610 Nm |
| Topsnelheid | 312 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 3.1 seconden |
| Tankinhoud | 63 liter |
| Model van | 2024-05-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
3.4 Targa 4
| Targa 4 | Origineel NL | Dealer onderhouden | Eerste eigenaar | Sportchrono
3.0 4 Targa
3.0 Targa 4s 450PK | Bose | Sportchrono | Sportuitlaat | 360 | Memory | Stoelventilatie | ACC | Matrix LED
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!