| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Tellerstand | 42.569 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | Coupé |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | S-057-VK |
| Datum eerste toelating | 2015-06-03 |
| Datum deel 1a | 2023-04-19 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 8.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 257 kW / 349 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 3.436 cc |
| Laadvermogen | 420 kg |
| Gewicht | 1.445 kg |
| Wielbasis | 245 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.865 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 390 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 200 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 287 km/u |
3.0 Carrera 4 S
3.0 Carrera PDK8 INNODRIVE + PANORAMADAK + ADAPT.CRUISE + KRIJT STIKSELS + CAMERA + LICHT DESIGN + STUURBEKRACHTIGING PLUS + SPORTSTOELEN + SPORTUITLAAT + STUUR-&STOELVERWARMING + PDLS + PRIVACY GLASS + PARKSENSOREN V&A + 21"/20" RS SPYDER LM-VELGEN!!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!