| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 57.942 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 43 |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 1 |
| Kenteken | KL-EYN-1 |
| Datum eerste toelating | 2018-09-01 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 55 kW / 75 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 576 kg |
| Gewicht | 1.384 kg |
| Wielbasis | 272 cm |
| Lengte | 438 cm |
| Breedte | 181 cm |
| Hoogte | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.960 kg |
| Emissieklasse | Euro 6 |
1.5
335 2.2 HDI L4
2.2 BlueHDi 141pk Bakwagen 436cm Lang Laadklep Euro6 Airco | Cruisecontrol | 1055kg laadvermogen
2.2 BlueHDi 140 PK Lowliner Laadklep / Oprijklep Lage instap Airco Cruisecontrol
2.2 BlueHDi 141pk Bakwagen 435cm Lang Laadklep Euro6 Airco | 1055kg laadvermogen | Cruisecontrol
2.2 BlueHDi 141pk Bakwagen 436cm Lang Laadklep Euro6 Airco | 1055kg laadvermogen | Cruisecontrol
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!