| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Tellerstand |
240.229
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 55 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VN-829-R |
| Cabinelengte | Dubbele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2015-04-14 |
| Datum deel 1a | 2015-04-14 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Donkergrijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Verbruik gemiddeld | 6.7 |
| Verbruik stad | 8 |
| Verbruik snelweg | 6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 120 kW / 163 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 1.093 kg |
| Gewicht | 1.787 kg |
| Wielbasis | 312 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.880 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| CO2-uitstoot | 175 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 170 km/u |
1.6 BlueHDI 95 Premium
2.0 BlueHDI 120PK L3H1 / Trekhaak / Laadruimte inrichting / Cruise / 3 zits
1.5 BlueHDI 100 Standard Premium
2.0 BlueHDI 120 Premium, Automaat, CarPlay, 360 Camera, Cruise, NAP
2.0 BlueHDI 120 Standard Premium
227S 2.0 BlueHDI 180 Premium Pack Automaat
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!