-
- Aanbod
- Peugeot
- e-Traveller
- Peugeot e-Traveller
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 88.088 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 140 – € 154 |
| Carrosserie | Personenbus |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2020-10-07 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Lengte | 531 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Hoogte | 190 cm |
| Koppel | 260 Nm |
| Topsnelheid | 130 km/u |
Expert L2 Business Active Pack EV 50kWh 136pk
75 kWh Allure VIP Lederen bekleding 7 Persoons Full Options
75 kWh Business Standard
Standard 75 kWh
2.2 BlueHDI 9 Persoons Personenvervoer
2.2 BlueHDI 140PK, L1H1, Combi 9-Persoons, Airco
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!