| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
60.392
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 13 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 1 |
| Kenteken | VLX-52-F |
| Datum eerste toelating | 2021-10-01 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Basis |
| Aantal sleutels | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.026 kg |
| Gewicht | 1.849 kg |
| Wielbasis | 328 cm |
| Lengte | 500 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Hoogte | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.875 kg |
Compact Pro 50 kWh, Airco
/ Citroen e-Jumpy L2 50 kWh SNELLADER Airco Navi DAB+ Achteruitrijcamera PDC
Standard L2 Asphalt EV 75kWh 136pk AUTOMAAT
LANG L3 MET werkplaatsinrichting
LANG L3 LEASE 495 EURO PER MAAND
L2 75kWh 136pk
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!