| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand |
19.547
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 17 % |
| Wegenbelasting | € 103 – € 113 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JDK-58-F |
| Datum eerste toelating | 2025-10-31 |
| Datum deel 1a | 2025-10-31 |
| Kleur | Noir Perla Nera |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Bekelding stof/kunstleder crispy |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Vermogen | 157 kW / 213 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 740 kg |
| Gewicht | 2.160 kg |
| Wielbasis | 290 cm |
| Lengte | 479 cm |
| Breedte | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.900 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Koppel | 343 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.7 seconden |
| Actieradius | 503 km |
| Actieradius elektrisch | 503 km |
| Model van | 2024-00-00 |
Allure 73 kWh
GT 73 kWh
GT Avantage 73 kWh
Allure Avantage 73 kWh
GT Exclusive 73 kWh
GT 73 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!