| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand |
115.408
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 85 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VX-554-Z |
| Datum eerste toelating | 2016-07-20 |
| Datum deel 1a | 2016-07-20 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 7.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.198 cc |
| Laadvermogen | 620 kg |
| Gewicht | 2.880 kg |
| Wielbasis | 403 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Topsnelheid | 150 km/u |
330 2.2 HDI 130pk L1H1 Airco
330 2.2 HDI L2H1 XT *MARGE* 3-ZITS +
335 2.0 BlueHDI L2H2 Pro|EURO6|NAP|airco|cruise|navi|trekhaak|bluetooth|elektrisch pakket
2.0BlueHDI 131pk L1/H2 Werkplaats Inrichting Euro 6!
330 2.0 111Pk BlueHDI L2H1 Premium / Cruise / Airco / IMPERIAAL / Trekhaak / Apk t/m 28-09-2026
330 2.0 BlueHDI L2H1 Premium
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!