| Bouwjaar | 2007 |
|---|---|
| Tellerstand |
203.394
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 35 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 93 – € 102 |
| Carrosserie | MPV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 46-TP-NG |
| Datum eerste toelating | 2007-01-02 |
| Datum deel 1a | 2007-01-02 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Velours |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 9.6 |
| Verbruik stad | 13.3 |
| Verbruik snelweg | 7.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 104 kW / 141 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.997 cc |
| Laadvermogen | 801 kg |
| Gewicht | 1.634 kg |
| Wielbasis | 282 cm |
| Lengte | 473 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Hoogte | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.435 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 200 Nm |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 229 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 184 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 13.1 seconden |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2006-04-00 |
| Model tot | 2006-12-00 |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!