| Bouwjaar | 2012 |
|---|---|
| Tellerstand | 205.795 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 146 – € 155 |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KD-532-F |
| Datum eerste toelating | 2012-03-02 |
| Datum deel 1a | 2016-08-10 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 4.8 |
| Verbruik stad | 5.3 |
| Verbruik snelweg | 4.5 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 82 kW / 111 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.560 cc |
| Laadvermogen | 755 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.495 kg |
| Wielbasis | 272 cm |
| Lengte | 453 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Hoogte | 165 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.250 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 900 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 270 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 125 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 13.3 seconden |
| Tankinhoud | 60 liter |
| Model van | 2011-11-00 |
| Model tot | 2012-03-00 |
1.2 PureTech Blue Lease Premium 7P| NAVI | CAMERA | PDC | LEDER | CRUISE | KEYLESS |
1.2 GT-LINE PURE TECH BLEU 7PERS
1.2 AUT6 ALLURE
1.2 Puretech 7p Allure Pack Camera l Carplay l Cruise
1.6 AUT8 GT-LINE SL.88D.KM!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!