| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
107.602
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | K-878-SR |
| Datum eerste toelating | 2021-02-26 |
| Datum deel 1a | 2021-02-26 |
| Kleur | Blauw metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 5.2 |
| Verbruik stad | 6.1 |
| Verbruik snelweg | 4.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.199 cc |
| Laadvermogen | 755 kg |
| Gewicht | 1.405 kg |
| Wielbasis | 284 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.160 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 120 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 196 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.2 seconden |
1.2 PureTech Allure 7-persoons -NAVI-ECC-PDC-CRUISE-
1.5 BlueHDI Blue Lease GT-Line | 7-Persoons | Apple/Carplay | Camera
1.2 PureTech Allure | Camera | Navigatie | Cruise control | Apple Carplay
1.2 GT-LINE PURE TECH BLEU 7PERS
1.2 PureTech Blue Lease Executive 7 PERS | DEALER ONDERHOUDEN
1.5 BlueHDI Allure Pack Business
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!