| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 31.524 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | M-38-935 |
| Datum eerste toelating | 2024-11-28 |
| Datum deel 1a | 2024-11-28 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Sellenium Gris (M0LD) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet half leder |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 107 kW / 145 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.199 cc |
| Laadvermogen | 556 kg |
| Gewicht | 1.444 kg |
| Wielbasis | 279 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 230 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 114 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 207 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.4 seconden |
| Tankinhoud | 52 liter |
| Model van | 2026-00-00 |
1.2 PureTech Allure 130 EAT8 Carplay / Led / Camera / Cruise / Clima
1.2 Hybrid 136 e-DCS6 Allure - Carplay, Camera, Half Leer
1.2 PureTech Allure Pack 130 EAT8
1.6 Hybrid GT
1.2 Hybrid 145 e-DCS6 Allure
1.6 HYbrid GT 225 e-EAT8 | Automaat | Focal | Half leer | Navigatie |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!