| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 65.013 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 154 – € 161 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JFP-16-D |
| Datum eerste toelating | 2024-02-29 |
| Kleur | Grijs metallic (wit metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.499 cc |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Gewicht | 1.375 kg |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.950 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
SW 1.2 PureTech Style | Pano/Dak | Navigatie | Climate/Control | Origineel NL
SW 1.2 PureTech Allure Sport
SW CARPLAY*130PK*PANO*NAVI*CAMERA*HAAK*CRUISE*ECC*
SW 1.5 HDi GT-Line *Distributie vv. bij 59.000 km*
SW 1.2 PureTech Active Pack Business
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!