| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 17.017 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KHS-57-R |
| Datum eerste toelating | 2023-10-01 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.199 cc |
| Laadvermogen | 510 kg |
| Gewicht | 1.230 kg |
| Wielbasis | 261 cm |
| Lengte | 430 cm |
| Breedte | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.740 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 230 Nm |
| Topsnelheid | 199 km/u |
1.2 PureTech Allure NAVI | CAMERA | PDC | CRUISE | TREKHAAK | NWE APK
Blue Lion 1.2 PureTech 130PK
1.2 PureTech Allure 100PK
1.2 PureTech Allure Pack
1.2 PureTech Allure Sport
1.5 BlueHDi AUT GT Line 130PK /I cockpit /Pano
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!