| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 49.180 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-40-PLV |
| Datum eerste toelating | 2022-02-23 |
| Datum deel 1a | 2026-05-12 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.028 kg |
| Gewicht | 1.874 kg |
| Wielbasis | 328 cm |
| Lengte | 496 cm |
| Breedte | 192 cm |
| Hoogte | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.902 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Koppel | 260 Nm |
| Topsnelheid | 130 km/u |
75 kWh L3H1
75 kWh L2H1
75 kWh L3H1
L3 DC 75 kWh Dubbele Cabine | Airco | Navigatie
L3H1 75 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!