| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Tellerstand |
169.246
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| APK geldig tot | 26-09-2023 |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 52 |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 88-VVP-2 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2008-09-19 |
| Datum deel 1a | 2008-09-19 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | geel |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Donker grijs |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.464 cc |
| Laadvermogen | 1.110 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.710 kg |
| Wielbasis | 310 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.820 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 290 Nm |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2007-08 |
| Model tot | 2009-12 |
2.0 CDTI L1H1 Airco 360-camera Navi 3-zits
1.5 CDTI 120PK L2 - EURO 6
1.5 CDTI L3 EURO 6
1.5 CDTI L3H1 LANG IMPERIAAL
2.0 CDTI 122PK L2 Automaat EURO 6
2.0 CDTI L3 Dubbele Cabine EURO 6
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!