| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand |
183.890
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 52 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 1 |
| Kenteken | V-619-BL |
| Datum eerste toelating | 2016-12-01 |
| Kleur | Rood |
| Laksoort | Basis |
| Aantal sleutels | 1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 89 kW / 121 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 1.305 kg |
| Gewicht | 1.725 kg |
| Wielbasis | 349 cm |
| Lengte | 540 cm |
| Breedte | 196 cm |
| Hoogte | 195 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.030 kg |
| Emissieklasse | Euro 6 |
1.6 CDTI 122pk L2H1 Edition
1.5CDTI 120pk L2/H1 2X Schuifdeur Euro 6!
1.6 CDTI Navigator-Edition
1.6 CDTI L2H1 Edit.*NAVI*CAM*CRUISE*A/C*TEL*3-PERS
1.6 CDTI L2 Sport EcoFlex 125PK E6
1.5 CDTI L2H1
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!