| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
110.048
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 58 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VTS-46-L |
| Datum eerste toelating | 2023-02-28 |
| Datum deel 1a | 2023-02-28 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 121 kW / 165 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.179 cc |
| Laadvermogen | 1.565 kg |
| Gewicht | 1.935 kg |
| Wielbasis | 345 cm |
| Lengte | 541 cm |
| Breedte | 205 cm |
| Hoogte | 2.522 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
2.3 Turbo 150pk L2H2 Camera/Inrichting/2x Schuifdeur 11-2020
2.3Turbo 150PK L2H2 Imperiaal | Trekhaak
2.3 CDTI 130pk L2H2 / vaste prijs rijklaar € 17.950 ex btw / lease vanaf € 366
2.3 Turbo L2H2 150PK Dubbele Cabine EURO 6
E-Movano 50KWH, L2H2, Airco, SOH 95%
2.2D 165 Zwaar L4H2 3.5t
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!