| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 16 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H2 |
| Datum eerste toelating | 2023-04-28 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 6.2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 103 kW / 140 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.197 cc |
| Laadvermogen | 1.565 kg |
| Gewicht | 1.935 kg |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 300 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 159 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 135 km/u |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Model van | 2016-07-00 |
| Model tot | 2025-00-00 |
2.3 CDTI 130pk L3H2 / vaste prijs rijklaar € 14.950 ex btw / lease vanaf € 329
2.3 Turbo 150pk L2H2 Camera/Inrichting/2x Schuifdeur 11-2020
2.3 CDTI 130pk L2H2 / vaste prijs rijklaar € 17.950 ex btw / lease vanaf € 366
2.2 120 pk L2 Carplay/ 270Gr.Deuren/ Climate/ Navi/ Cruise/ Camera/ PDC/ DAB
33 2.2 CDTI 140pk L2H2 - Airco - Camera - Cruise - Blind Spot - 270 deuren - Rijklaar
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!