| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
34.515
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 85 |
| Carrosserie | Open laadbak met kraan |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | V-125-ZX |
| Datum eerste toelating | 2019-06-01 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 107 kW / 145 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 690 kg |
| Gewicht | 2.810 kg |
| Wielbasis | 433 cm |
| Lengte | 705 cm |
| Breedte | 219 cm |
| Hoogte | 265 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Emissieklasse | Euro 6 |
2.3 CDTI BiTurbo L2 Openlaadbak
145PK Kraanwagen Hiab T-CLX 023-3 Dubbel Cabine 3,5t Trekhaak Dubbellucht Airco Cruise Imperiaal Euro6 Kraan Crane Kranwagen Pickup Pritsche Open Box Trekhaak Cruise control
2.3 CDTI 145pk E6 Open Laadbak + Kraan 08-2019
2.3 CDTI Meubelbak
L2H2 | 131 PK | Cruise | Navi | Imperiaal | Climatronic
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!