| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 54.248 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 77 |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | V-10-PHZ |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L5 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-06-28 |
| Datum deel 1a | 2026-04-13 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | black |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 103 kW / 140 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.200 cc |
| Laadvermogen | 1.046 kg |
| Gewicht | 2.454 kg |
| Wielbasis | 403 cm |
| Lengte | 666 cm |
| Breedte | 313 cm |
| Hoogte | 310 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 340 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 335 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Tankinhoud | 90 liter |
| Model van | 2022-08-00 |
| Model tot | 2024-02-00 |
2.2 Turbo L3H1 Bakwagen Meubelbak met Laadklep
2.2D 140pk Bakwagen met laadklep 1.060kg laadvermogen 08-2023
2.3CDTi 140PK Bakwagen+Laadlift
2.2HDI 140PK Bakwagen+Laadklep
2.2HDi Bakwagen+Laadklep
140PK Bakwagen | Laadlift | Dakspoiler
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!